Ja me kë

Hitin “Ora 12” Kaltrina e rikthen në duet me këtë këngëtar

Ishte hiti i saj ndër më të pëlqyerit.

Kaltrina Selimi vite më parë publikoi projektin e titulluar “Ora 12”, një baladë që shprehte mërzinë e atyre që natën e Vitit të Ri e festuan të ndarë nga të dashurit e tyre, shkruan Ballkani.info

E pas shumë vitesh, këngëtarja e riktheu këngën duke e përpunuar dhe duke e bërë në duet me Alban Mehmetin.

Për videon e kësaj kënge është përkujdesur “MProduction”, kurse si çdo herë Kaltrina erdhi e veçantë me një fustan elegant./Ballkani.info/