Luana Vjollca

“Hirushja ”, Luanës i ngecë këmba në këpucë

Mbase të gjithë e dini historinë e Hirushës.

Por, një gjë e kundërt i ka ndodhur moderatores dhe këngëtares Luana Vjollca.

Ajo në Instagram ka hedhur një video ku shihet se këpuca që e kishte mbathur për klipin e këngës “Moj biondinë me sy të zi” i ka ngecur në këmbë dhe nuk i hiqej.

Luana nuk ndalej duke qeshur derisa një vajzë tentonte t’ia hiqte këpucën.

View this post on Instagram

Ja dhe Hirushja 😛 #Backstage #MojBjondineMeSyteEZi

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on