Çifti

Heidi Lushtaku dhe Robin Krasniqi sërish në lidhje

Çifti shumë i përfolur, Heidi Lushtaku dhe Robin Krasniqi janë përsëri bashkë.

Para disa muajsh dyshja i dha fund lidhjes pa treguar arsyen dhe një gjë të tillë e konfirmuan fillimish me heqjen e fotografive të përbërshkëta nga rrjetet sociale.

Mirëpo duket se modelja dhe boksieri kanë gjetur paqe dhe janë përsëri të lidhur. Këtë që e kanë konfirmuar burime të Privesë, duke theksuar se këtë herë lidhja e tyre do të mbahet në fshehtësi.