Deçan

Haradinaj takon qytetarët në Deçan

Kryeministri i Kosovës dhe kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj takohet me qytetarët e Deçanit.

Takimi falënderues është organizuar nga dega e AAK-së në këtë qytet dhe do të mbahet në njërin nga restorantet e Deçanit, duke filluar nga ora 13:00.