Gllogjan

Haradinaj ngushëllon familjen Gjokaj, takon djalin e shoferit që mbeti i vrarë në Gllogjan

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj sot ishte në Skivjan për ngushëllime në familjen e Gani Gjokës, i vrarë tragjikisht në Gllogjan së bashku me dy nxënës të fshatit, shkruan Ballkani.info

“Sot me bashkëpunëtorë, ndamë dhembjen me familjen e Xhafer Gjokës në Skivjan të Gjakovës, pasi i biri i tij Ganiu, humbi jetën tragjikisht në Gllogjan së bashku me dy nxënës të fshatit.” tha Haradinaj.

Ai la pas vetes katër fëmijë të vegjël, Erblindin, Erlisen, Elesën dhe Elenën.

Postimi i plotë: