“Hajde shpirti”, thonë Ronela dhe Fifi

Ronela dhe Fifi janë bërë bashkë.

Ato e kanë sjell një projekt të përbashkët.

Kënga quhet “Hajde shpirti”.

Është publikuar edhe videoklipi, ku këngëtarët duken mjaft mirë.

Kënga i ka marrë 31 mijë shikime në kanalin Youtube.