Hailey Bieber

Hailey thotë se ka komunikuar me Selena Gomez pas martesës me Justin Bieberin: Nuk i kemi borxh asgjë njëra-tjetrës

Hailey Bieber së fundmi ka thyer heshtjen duke folur për herë të parë për raportin e saj me ish-partneren e burrit të saj Justin Bieber, Selena Gomez.

Modelja e njohur zbuloi se ka folur me këngëtaren dhe aktoren që kur u martua me Justinin në shtator 2018.

“E gjithë kjo është respekt. Është e gjitha dashuri”, tha modelja në episodin e së mërkurës (28 shtator) në podkastin “Call Her Daddy”.

Foto: ‘Call Her Daddy’/Instagram

Kur Hailey këmbënguli se nuk kishte “asnjë dramë personalisht” mes saj dhe Gomez, prezantuesja Alexandra Cooper pyeti nëse ato kishin biseduar me njëra-tjetrën.

“Po”,u përgjigj 25-vjeçarja duke vënë në dukje se Gomez, 30 vjeçe, “nuk i ka borxh asgjë”.

“Asnjëri prej nesh nuk i detyrohet askujt asgjë përveç respektit. E respektoj shumë dhe mendoj se nuk ka pritshmëri mes nesh. Unë e respektoj atë”, shpjegoi ajo.

Foto: FilmMagic

“Të gjithë nga ana jonë e dinë se çfarë ndodhi, dhe ne jemi mirë, dhe mund të largohemi prej saj me qartësi dhe respekt”, vazhdoi Hailey, duke iu referuar asaj dhe Justin, 28 vjeç, që u fejuan në korrik 2018, vetëm disa muaj pas ndarjes së tij përfundimtare me Gomez.

“Kjo më ka sjellë shumë paqe. Ne e dimë se çfarë ka ndodhur. Është ajo që është”, tha tutje ajo.

Justin u takua me aktoren për tetë vjet dhe ishte i lidhur në mënyrë romantike me Hailey, Sofia Richie dhe shumë .

Foto: Getty Images

Në fund të vitit 2017, fituesi i “Grammy” u pajtua me Gomez për herë të fundit. Dyshja u ndan nga marsi i vitit të ardhshëm.

Deri në qershor 2018, Justin u kthye me Hailey. Ai i propozoi në një pushim në Bahamas atë korrik.

Hailey sqaroi se ajo kurrë nuk e “vodhi” Justinin nga Gomez sepse kjo nuk është në “karakterin” e saj.

Foto: Getty Images

Ajo lavdëroi këngëtarin e “Baby” për mbylljen “plotësisht” të “kapitullit” të tij me ish-yllin e Disney Channel përpara se ta çonte marrëdhënien e tyre në një nivel tjetër.

Çifti u martuan në mënyrë të fshehtë në një gjykatë në shtator 2018 dhe organizuan një dasmë tjetër një vit më pas para të dashurve të tyre. /Telegrafi/