Habit modelja serbe, shikoni çfarë ka publikuar në Instagram

Modelja e njohur serbe Soraja Vucelic ka publikuar në instagramin e saj një foto të Roza Latit ku ajo është bërë si Marilyn Monroe.

Modelja me shumë gjasa e ka gjetur foton në internet dhe thjesht e ka postuar pa e ditur se ajo është një shqiptare, shkruan Syri.net.

Sorja është bërë mjaft e njohur për shkak të lidhjes së dashurisë që ajo ka pasur me futbollistin Neymar. Në komentet e fotos shikohen mjaft persona që kanë bërë ‘tag’ Rozën.