Kënga e re

“Gur” publikohet nga Nexhat Osmani

Vitin 2018 nuk e ka përfunduar pa këngë të re.

Këngëtari Nexhat Osmani sot në Youtube ka hedhur një projekt muzikor të titulluar “Gur”, shkruan Ballkani.info.

Tekstin dhe muzikën e këngës e ka bërë kompozitori Ilir Berani ndërsa për aranzhimin u përkujdes Nexhat Mujovi.

Sigurisht që edhe kjo këngë e këngëtarit është finalizuar me klip nga Pro Sound Recording Studio./Ballkani.info/

https://www.youtube.com/watch?v=H1SiQFC7Vbs