Grimeri shqiptar publikon video ku shihen lëvizje intime të Bebe Rexhës (Video)

Grimeri i Kim Kardashian, Mario, është kujdesur për grimin e Bebe Rexhës në paraqitjen e saj të fundit.

Ai në llogarinë e tij në Instagram e ka publikuar një video të këngëtares shqiptare në të cilën Bebe duket tejet joshëse.

Pranë postimit ky Bebe Rexha ka treguar linjat perfekte dhe bën lëvizje provokative nuk kanë munguar as komentet pozitive të fansave të saj e ndjekësve të Mario-s.