Greta Koçi

Greta Koçi vë në pah linjat mahnitëse e veshur me fustan

Këngëtarja Greta Koçi është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Këngëtarja komentohet shumë edhe për ndërhyrjet që ka bërë në fytyrë, por ajo mbete një nga femrat më me stil.

Në postim e bërë këtë herë në ‘Instagram’, Greta u shfaq me shumë stil, ajo që binte në sy ishin edhe gjoksi dhe të pasmet e formsuara të këngëtares.

Greta Koçi ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri, ‘Ku Gabuam’ ishte kënga e saj e fundit e cila u publikua në fillim të vitit.