këngëtarja

Gresa Behluli së shpejti me këngë kushtuar babait

Gresa Behluli e ka paralajmëruar projektin e ri.

Këngëtarja shqiptare, Gresa Behluli e ka paralajmëruar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Këtë e bëri nëpërmjet një Instastory ku tregon se kënga do të jetë dedikim për babain ku nëpërmjet saj do ta falënderoj për kontributin e dhënë.

“Të dashur miq, simpatizues të këngës sime, së shpejti do të jem pranë jush me këngën për babain, dua që përmes këngës t’i shpreh mirënjohje babait tim për gjithçka që ka bërë dhe vazhdon të bëjë për ne dhe familjen në përgjithësi, uroj të ju pëlqejë”, ka shkruar Gresa pranë fotos të cilën e ka shkëputur nga nata më e rëndësishme për të, dasma.