10 gra

Gratë godasin me grushta e tërhiqen nga flokët, një rrahje të tillë vështirë se keni parë (VIDEO)

Në këtë video do të përballeni me pamje tronditëse të një rrahje ku janë përfshirë së paku 10 gra.

Mëngjesin e hershëm të së dielës është shkrepur kjo video pasi një grup i femrave kanë shkëmbyer goditje, transmeton lajmi.net

Ato godasin njëra-tjetrën, tërhiqen nga flokët ndërsa kalimtarët të tronditur shohin nga larg.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur madje as ata që ishin aty nuk kanë kuptuar asgjë.

Video është shpërndarë në rrjetet sociale, dhe ka bërë bujë të madhe gjithandej.