Gold AG

Gold AG publikon imazhin më të ëmbël me djalin e tij

Gold AG e ka publikuar imazhin në Instagram duke e ndarë me një numër ndjekësish dhe fansash.

Goldi duket tejet i lumtur teksa shihet i buzëqeshur dhe falënderon Zotin.

‘Faleminderit Zoti im’. ka shkruar ai në fotografi.

Mirëpo detaji që mori vëmendje ishte përkundër që ka postuar foton me Guerlin, Goldi nuk ia ka zbuluar ende fytyrën.