reperi

Gold AG paralajmëron diçka historike

Ka ditë që Arian Agushi e ka paralajmëruar këngën e re.

Reperi Arian Agushi i njohur si Gold AG e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor para pak ditësh dhe tani sapo e zbuloi se ka të bëjë me diçka historike, shkruan lajmi.net.

‘’Diçka historike’’, ka shkruar ai pranë fotografisë së postuar në Instagram të cilën shihet se e ka realizuar në studio.

Goldi duket se është duke punuar pareshtur në mënyrë që kënga e tij të publikohet sa më shpejtë.

Bazuar se ai publikon shumë shpesh këngë, Gold AG pati deklaruar se nëse muzika do të ishte politikë ai do të zgjidhej kryeministër.
https://www.instagram.com/p/BrSSJfFgjJL/?utm_source=ig_web_button_share_sheet