bashkëpunimi

Gold Ag paralajmëron diçka historike nga Prekazi legjendar

Bashkëpunimi i radhës nga Gold Ag do jetë me Shyhrete Behlulin.

Gold Ag ka njoftuar se bashkëpunimi i radhës do jetë me Shyhrete Behlulin dhe ka paralajmëruar diçka historike nga ky duet.

Reperi ka publikuar disa imazhe me këngëtaren nga Prekazi ku njoftoi se më 27 nëntor do lansohet bashkëpunimi që pritet të jetë diçka e veçantë nga dyshja.

Si duket projekti është i punuar edhe me videoklip, dhe si tematikë do ketë çështjet kombëtare në këtë muaj të veçantë për shqiptarët.

loading…