Këngëtari

Gold Ag “masakron” artistët e rinj që dalin zhveshur, i krahason me pula e qen

Tregut muzikor shqiptar i janë bashkuar shumë artistë të rinj, të cilët përveç me anën e zërit  përpiqen të fitojnë zemrën e publikut edhe me pamjen e tyre.

Të shumta janë ato artiste të cilat në klipet e tyre muzikore përpiqen të shfaqen sa më sensuale dhe tërheqëse për syrin e publikut.

I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Why Not” ka qenë këngëtari i njohur shqiptar Gold Ag  i cili i ngacmuar nga moderatorja Roza Lati mbi këtë çështje ka thënë se nuk është aspak dakort dhe këto klipe as artistët vetë nuk mund ti shikojnë me të afërmit apo familjarët e tyre.

“Mendimi është i imi, ndoshta e kam gabim. Nëse zhveshja është civilizim, atëhere më të civilizuar se ne janë pulat, macja, qeni që ecin gjatë gjithë kohës zhveshur dhe nuk e kanë problem çfarë bëjmë. Ajo që na dallon ne është truri.  Nuk është problemi të mbulohesh por të kesh një marre. Këngëtarët e rinj i kanë disa videoklipe që nuk i shikojnë dot me prindërit e tyre.