këngë

Gold AG këtë herë vjen në bashkëpunim me këngëtarin e njohur shqiptar

Gold Ag vjen me projekt të ri muzikor.

Gold Ag ka publikuar këngën e re në duet me Ismet Bexhetin, me titull ‘Prej Tropoje’.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga reperi ndërkaq orkestrimin e ka bërë Alban Furtuna.

https://www.youtube.com/watch?v=VLs1hqOb5RY