Gold Ag dhe Xeni shumë shpejtë këngë për Gjakovën

Gold Ag është një nga reperët shqiptar që shquhet për bashkëpunime.

Së fundmi ai bashkoi forcat me Ismet Bexhetin, ku dyshja ia kushtuan një këngë heroit, Tahir Sinanit.


Ndërsa, sot reperi për fansat e tij ka ardhë me një tjetër lajm, ai për herë të parë do t’sjellë një duet me këngëtarin Shkëlzen Jetishi i njohur si Xeni.

Gold Ag ka postuar edhe një fotografi ku shihet me këngëtarin gjakovar, ndërsa ka treguar se kënga mban titullin ‘Jam Gjakova’ dhe do të lansohet shumë shpejtë./Indeksonline/