Gjyste Vulaj atraktive dhe tërheqëse në fotot e fundit

Këngëtarja, Gjyste Vulaj vazhdon të jetë e pëlqyer nga fansat për muzikën e saj.
Ndonëse ka lënë më anash projektet muzikore, Vulaj është mjaft aktive në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Ajo së fundmi solli një set të veçantë fotografik, në të cilin shfaqet e mahnitshme, pamja e së cilës është për tu admiruar.

Përkundër viteve që kalojnë, ajo vazhdon të mbetet e bukur dhe në top formë.

Gjyste ka qenë tejet e angazhuar këtë verë në dasma dhe ahengje të ndryshme familjare./


https://www.instagram.com/p/BqPE_wqH-3J/?utm_source=ig_web_button_share_sheet