Osman Azemi

“Gjyla në Dubai”, kështu nuk e keni parë asnjëherë

Aktori i mirënjohur Osman Azemi i cili njihet në publik për rolin e tij “Gjyla”, njofton se ndodhet në Dubai ku edhe po shijon pushimin.

Teksa nuk dihet nëse ka shkuar atje me punë për xhirimin e ndonjë roli apo për qejf, Osman Azemi, i grimosur ka publikuar një fotografi me përshkimin “Gjyla në Dubai”.

Pak sekonda pas publikimit fotografia ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga fansat e tij.

Osman Azemi është një ndër aktorët më të dashur për publikun kosovar, ai vazhdon të jetë pjesë e grupit “Stupcat” dhe skeqet e tyre pëlqehen në masë të madhe.