Ferizaj

Gjuajte me armë zjarri në Ferizaj, dyshohet për të plagosur (PAMJE)

Një përleshje me armë zjarri dyshohet se ka ndodhur mbrëmë në mesnatë.

Sinjalizuesit kanë deklaruar se dyshohet për një person të vdekur dhe një tjetër i plagosur nga Policia.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur në rrugën “Rexhep Bislimi” në Ferizaj.

Lidhur me rastin Gazeta ka kontaktuar Policinë e Kosovës, por të njëjtit ende nuk kanë kthyer përgjigje.