Modelja

Gjoksi mesatar dhe i rrumbullakët nxjerrë super seksi Anxhelinën FOTOT

Modelja dhe këngëtarja, Anxhelina Hadergjonaj vazhdon të jetë njëra prej vajzave që përcillet në rrjete sociale.

Modelja kosovare, e cila jeton në mes të Kosovës, Shqipërisë dhe Amerikës ka postuar sot disa foto ku shihet se nuk ka të veshura fare sutjena.

Edhe në këto foto, Anxhelina ka treguar asetet e saj po nuk ka treguar se për çka i ka bërë këto foto.

Ndryshe, Anxhelina më shumë i është përkushtuar punës si modele derisa ka lënë anash muzikën që me sa duket nuk do të merret më me të.