1-1

Gjilani siguron në fund një pikë kundër Drenicës

Skuadra e Gjilanit e ka siguruar në fund një pikë në ndeshjen ndaj Drenicës.

Ndeshja Drenica – Gjilani u zhvillua të shtunën në “Bajram Aliu” në Skenderaj dhe i takoi xhiros së parë të elitës së futbollit kosovar.

Gjilani siguroi barazimin me autogolin e Lushtakut.