Andi e Melisa

Gjikthçka për vëmendje? Andi e Melisa në Instagram publikojnë video duke u puthur

Andi dhe Melisa u rikthyen vetëm pak ditë më parë, por duken më të dashuruar se kurrë.

Ish-konkurrentja ka publikuar në Instastory një video ku shihen duke shkëmbyer puthje pasionante.

“Dashni”, ka shkruar Melisa krahas videos së nxehtë, e cila tregon se gjërat mes tyre po shkojnë për bukuri.

Kujtojmë se lidhja e Andit dhe Melisës u zbulua pas daljes nga programi, pasi kishte kohë që përflitej në rrjet.