Gjiko: Nuk jam më fëmijë, jam rritur

Asdren Gjikolli i njohur në publik me emrin Gjiko së fundmi ka realizuar një dasmë përrallore me Elita Rudin.

Ai së bashku me Elitën shijuan atmosferën në maksimum me familjen dhe shoqërinë, transmeton ballkani.info.

Gjiko në një foto të fundit të publikuar në Instagram është paraqitur para një anije në bregdet me një mesazh.

“Shiko nënë, nuk jam fëmijë më.. Jam njeri i rritur”, ka shkruar ai poshtë fotografisë