Gjiko kapet “mat” duke e ‘vjedhur’ një Porsche

Historitë me vetura i ka te veçanta.

Të tilla, reperi Gjiko i ka edhe postimet në rrjetet sociale, shkruan Ballkani.info.

Ai në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet te dera e një Porsche-je dhe dukej sikur do ta vjedhte atë.

“Duke e vjedhur këtë Porsche” janë fjalët që ai ia la kësaj foto që padyshim ka qenë në suaza të shakave./Ballkani.info/