këngë

Gjiko e Meda paralajmërojnë bashkëpunimin me foton interesante

Reperi dhe këngëtari i muzikës popullore po bashkojnë forcat për një këngë.
Duket se kënga e radhës e Gjikos është sërish një bashkëpunim dhe atë mjaft interesant.

Reperi po sjell këngë me këngëtarin e suksesshëm dhe shmë të dashur të muzikës popullore, Meda, shkruan Gazeta Express.

Këtë e ka treguar këngëtarja Dhurata Dora,e cila ka publikuar një fotografi të dyshes, ndërsa ka shkruar se bashkëpunimi po vjen së shpejti, ndërsa vetë Meda e ka shpërndarë foton.

Padyshim se ky do të jetë ndër bashkëpunimet më interesante të bëra kohët e fundit, duke marrë parasysh stilin interesant në të cilin Gjiko po sjell këngët.