Policia e Kosovës

Gjendet pa shenja jete një person në Lipjan

Një person është gjetur pa shenja jete në Lipjan.

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

“HETIM MBI VDEKJEN/Lipjan  30.01.2023 – 20:56. Është raportuar se viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe mjekësia ligjore të cilët kanë marrë trupin e pajetë për obduksion”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.