Gili thotë fjalët më të ëmbla për Sinan Vllasaliun

Gili dhe Sinan Vllasaliu njohen si dy bashkëpunëtorë shumë të afërt në muzikë.
Ata kanë bashkëpunuar shumë shpesh në projekte të ndryshme muzikore.

E ndër këngët që kanë bërë bashkë e që kanë mbetur në memorien e dëgjuesve është padyshim balada ‘Prap se prap’, shkruan Gazeta Express

Tani Gili ka publikuar një fotografi ku shihet me Sinanin n një skenë, që duket të jetë e xhirimeve për programet e festave të fundvitit.

Në përshkrimin e fotografisë, Gili ka shkruar: “Me kojshin dhe bashkepuntorin më të ngushtë Sinan Vllasaliun!”

https://www.instagram.com/p/BqJ7UjVFZgB/?utm_source=ig_web_button_share_sheet