reperi

Geti është me fat, shikoni Marinën në foton e fundit

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca tashmë ka disa vite që janë të martuar, por Marina Vjollcës duket se i ka bërë shumë mirë martesa me reperin kosovar

S’paku kështu duket në fotot e saj të fundit të cilat ajo i ka postuar nëpër rrjetet sociale.

Prezantuesja e njohur ka vënë në pah fytyrën e saj por edhe gjoksin.

Ndryshe, Geti dje bashkë me Onat dhe Majk ka publikuar këngën “Vamos” një këngë që është pritur mirë nga publiku shqiptar.