Ghetto Geasy

Geti dhe Marina së bashku në pushime, shfaqen të lumtur afër njëri-tjetrit

Këngëtari i njohur, Ghetto Geasy dhe bashkëshortja e tij, Marina Vjollca po shijojnë pushimet e tyre.

Së fundmi, artisti ka publikuar një fotografi, të cilët shihen të lumtur afër njëri-tjetrit, duke kaluar kohën e lirë së bashku.

“Me qikitën tem”, ka shkruar reperi në mbrishkrimin e fotografisë.

View this post on Instagram

Me qikiten tem @marina_vjollca

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on