Këngëtarja

Genta Ismajli vjen atraktive në imazhet e reja nga fotosesioni i fundit

Genta erdhi krejt ndryshe në fotosesionin e ri.

Genta Ismajli ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesioni i ri.

Këngëtarja, përmes këtij seti fotografik erdhi krejtësisht ndryshe, madje fansat mezi e njohën nga ndryshimi drastik.

Së fundi, ajo pozoi e veshur me një palë pantallona të zi e këmishë të bardhë dhe dukej shumë elegante.

Për ndryshe, Genta ka paralajmëruar rikthimin me një projekt të ri muzikor, në bashkëpunim me një artist të njohur turk.

View this post on Instagram

Like XO.

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

View this post on Instagram

Me.

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

loading…