BBVA3

Gazi eliminohet nga Big Brother VIP Albania 3

Ai ka lënë shtëpinë më të famshme në Shqipëri dhe garën për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

I njëjti ishte në nominim me Julian Dedën, Sara Gjordenin si dhe me aktoren Egla Ceno.

Gazi ka qenë shumë i dashur thuajse me të gjithë konkurrentët dhe ka dhuruar momente të mira në shtëpi.

Ky spektakël ka qenë me përplot drama, intriga si dhe me debate të shumta mes banorëve.

Secili prej tyre po tenton të marrë vëmendje e të jetë në fokus për çdo gjë që ndodh brenda.