Reperi

Gashi pranë Bill Clinton: Urime Kosovë, nga unë dhe miku ynë i madh

Kosova sot formoi ushtrinë e saj.

Kosova me rastin e formimit të ushtrisë ka pranuar shumë urime nga shqiptarët kudo që janë.

Një urim të veçantë e bëri edhe reperi shqiptar që po zhvillon karrierë në botë, i cili zgjodhi të urojë përmes disa fotografive ku shihet përkrah Bill Clintonit.

“Urime Ushtria KOSOVE from Me and Our Biggest Friend ”, ka shkruar ai.

Kujtojmë që këto ditë reperi po shijon suksesin e albumit të tij të ri.