reperi

Gashi flet për bashkëpunimin me Chris Brown: Isha në turne kur ai më dërgoi…

Gashi dje publikoi duetin me Chris Brown.

Reperi Gashi ditë më parë njoftoi se po sjell bashkëpunim me Chris Brown dhe ashtu ndodhi.

Ai solli remiksin e këngës “Safety” bashkë me Brown, Afro B dhe DJ Snake, ndërsa po pritet mirë nga publiku.

Me një video në rrjete sociale, reperi shqiptar zbuloi se si erdhi deri tek ky bashkëpunim.

“Isha në turne kur Chris më dërgoi versionin e tij.. E këndova së pari për fansat e mi”, ka shkruar ai.