Ganimete Musliut i keqpërdoren fotografitë në Facebook

Deputetes së Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliut, i janë keqpërdorur fotografitë në rrjetin social Facebook.
Musliu përmes një postimi në rrjetin social, ka njoftuar se persona të panjohur kanë hapur faqe të rremë në emrin e saj, ku edhe ka bërë thirrje që të mos pranohen kërkesat për miqësi nga ky profil, përcjell lajmi.net

Ky është njoftimi i plotë i Musliut pa ndërhyrje të redaksisë:

Miremengjesi te dashur miq, dikush po tenton te keqperdor fotot e mia dhe identitetin tim ne FB andaj nese ju vie kerkese per shoqeri nga kjo faqe qe shihni ne foto ju lutem raportoni sepse nuk jam une!

P.S. Faleminderit te gjithe atyre qe me njoftuan per kete adrese. Me vjen keq qe ju kane shqetesuar ne emrin tim!