Ish politikani

Gani Geci në takim me këngëtarë e producentë

Ish politikani kosovar Gani Geci në rrethin e tij shoqëror nuk ka vetëm njerëz nga elita politike.

Ai kontakte miqësore mban edhe me emra të tjerë, sidomos me ata që i përkasin skenës muzikore dhe shoubizit në përgjithësi, shkruan Ballkani.info.

Ka qenë një nga anëtarët e një produksioni muzikor që në Instagram ka hedhur një fotografi që shihej bashkë me Gani Gecin, reperin Kidda, menaxherin Jetmir Agaj dhe producentin Granit Gashi.

Në fakt, arsyeja kryesore e kësaj mbledhie nuk dihet akoma por që sipas imazhit ata po kalojnë kohë të mirë bashkë./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

@gani_geci @jetmir_agaj @theonlykidda @granitgashi_official ???

A post shared by GadafOfficial (@gadafd_) on