Arlind Ajeti

Futbollisti shqiptar ka disa fjalë për “Stupcat”

Është një nga futbollistët më të mirë shqiptar.

Arlind Ajeti ndonëse jeton jashtë kufijëve shqiptarë, ai është shumë i lidhur me vendlindjen e tij dhe me gjithë aktivitetet që bëhen këtu, shkruan Ballkani.info.

Futbollisti i shikon edhe serialet shqiptare.

Ai në Instastory ka hedhur një fotografi të “Stupcave” përkatësisht të serialit “Egjeli”.

“Legjendat shqiptare” janë fjalët që ia la fotos, duke treguar kështu se sa i pasionuar është ndaj këtij seriali./Ballkani.info/