Futbollisti i Norwich

Futbollisti i Premier Ligës me plis në kokë e flamur kombëtar – motra e tij martohet në Kosovë!

Futbollisti i Premier League me plis e flamur kombëtar, motra e tij martohet në Kosovë!

Futbollisti i Norwich, Teemu Pukki momentalisht gjendet në Kosovë, por për arsye familjare.

Motra e tij është martuar me një shqiptar të Kosovës.

Image

Ndërkohë, bashkëlojtari i Rashicës te Norwichi, Pukki është duke kaluar një kohë të bukur në Kosovë.

Ai në foto shihet duke kërcyer me plis në kokë dhe me flamur kombëtar.