LAJMI I FUNDIT

Fushë Kosovë, shkelet një person afër Stacionit të Policisë

Gjatë ditës së sotshme, një person në rrugën “Nëna Terezë” në Fushë Kosovë, është shkelur nga një veturë.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin. Ende nuk dihet gjendja shëndetësore e personit të lënduar.