BBVA3

Françeska bënë rrëfim prekës, vuante nga kjo sëmundje

Françeska është një nga banoret me të përfolura në ‘Big Brother VIP Albania’ për arsye të dinamikave që ajo krijon në shtëpi.

Ajo sonte ka rrëfyer historinë e jetës ku tregoi se vuante nga ‘Bulemia’ ku konsumonte ushqimin por me pas nuk ishte ndjerë mirë.

“Nga kjo sëmundje unë kam vuajtur shumë, kam qenë e bullizuar gjithë kohës më humbën edhe vetëbesimin, por më pas kur u largova nga ata kuptova sa vlej, nuk doja të mërzisja familjen, sepse Mami dhe Babi nuk meritonin të kishin një vajzë të sëmurë, andaj nga kjo me ka ndihmuar edhe i dashuri im, ku me thotë se bukuria vjen nga brenda” shprehet mes lotësh Françeska.