“Fotot e mia” publikohet nga Bleta

Këngëtarja Bleta Brovina ka publikuar projektin e ri muzikor.

Fjala është për këngën “Fotot e mia” që është prodhim i studios “Diez” dhe producentit Nurteel, shkruan Ballkani.info.

Dyshja në fjalë kanë bërë muzikën, ndërsa Nurteel bashkë me Bletën kanë shkruar tekstin që nga titulli dhe në brendësi duket interesant.

“Fotot e mia” është finalizuar edhe me klip nga Master Films./Ballkani.info/

https://www.youtube.com/watch?v=8F-j9m9CCxw