Fotot e Dafina Zeqirit më të mira të këtij 28 Nëntori?

Po urohet nga të gjithë.

Shqiptarët kudo që janë në botë po urojnë për festat e nëntorit, që karakterizojnë ngjarje të rëndësishme historike për popullin shqiptar, shkruan Ballkani.info.

E një nga këngëtaret që ka uruar përmes imazheve në rrjetet sociale, është Dafina Zeqiri.

Por, forma se si ajo ka vendosur ta bëjë këtë gjë, është unike dhe mbase më e bukura prej krejt urimeve të VIP-ve shqiptarë.

Ajo në kokë kishte vënë “Dhinë e Skënderbeut”, duke bërë edhe shqiponjën me duar duke uruar më të mirat për vendin e saj, edhe pse urimet i bëri në gjuhën angleze e jo shqipe./Ballkani.info/

https://www.instagram.com/p/BqvB8uJBGJR/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/Bqu_lFgB54C/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/Bqu8wVGBZIf/?utm_source=ig_web_copy_link