Teuta Selimi

FOTO/ Teuta Selimi provokuese, ekspozon të pasmet gjigante

Teuta Selimi është njëra ndër këngëtaret më të njohura të estradës kosovare.

Aktiviteti i saj muzikor shoqërohet me projekte të reja, mbrëmje muzikore e koncerte të shumta.

Teuta veçohet edhe për paraqitjet e saj me stil dhe për dukjen e saj të veçantë.

Së fundmi Teuta ka publikuar edhe një fotografi mjaft provokuese, e ku i ka shfaqur të pasmet e saj.

Më poshtë mund ta shihni fotografinë.