Prishtinë

FOTO| Sunny Hill gati për ta ‘çmendur’ publikun

Sunny Hill Festival është gati.

Qindra mijëra adhurues të muzikës janë mbledhur në Gërmi për ta parë e dëgjuar sonte Dua Lipën dhe shumë të tjerë.

Një foto që ka postuar faqja zyrtare shihet numër i madh i njerëzve para skenës.

Sunny Hill ka nisur sot dhe vazhdon deri më 7 gusht./Prive.al