Dizejnatorja

FOTO/ Me bikini buzë pishine, Drita nuk lë vend për imagjinatë

Drita Stublla po vazhdon të mbetet një nga femrat më seksi të Instagramit.

Së fundmi, në rrjetet sociale, ajo ka hedhur një fotografi ku ka provokuar me paraqitjen e saj.

Fjala është për foton ku ajo shihet e veshur vetëm me bikine dhe e tillë dukej shumë seksi.