Mirvete Bajrami

FOTO/ Harrojeni vajzat e Lutës, gruaja e tij nuk po njihet më nga operacionet

Lutfi Haziri dhe Mirvete Bajrami apo ndryshe e njohur si ‘Mika’ ka vite që janë bashkë.

Ata janë të martuar e prindër të katër fëmijëve.

Ndryshe, Lutfiu është i pari i komunës së Gjilanit, kurse bashkëshortja e tij Mirvetja dikur ishte këngëtare mjaft aktive në skenën muzikore, e tash ka vite që nuk ka lansuar ndonjë projekt.

Mika shpesh përflitet për pamjen e saj të jashtme ese si nuk është plakur ende, por, duke nxjerrë imazhe nga arkivi i saj i dikurshëm si këngëtare, vërehet se Mirvetja nuk i ka rezistuar “epokës së operacioneve”.

ImageImageImage