Dhërmi

FOTO/ Alba Hoxhës i vjen vera më shpejt

Alba Hoxha sot ka ‘ngritur’ temperaturat.

Kjo se, ajo ka hedhur një video shumë të nxehtë nga Dhërmia.

Ajo kishte veshur vetëm bikine dhe bënte lëvizje provokuese.

Padyshim, që vëmendje ka marrë trupi, sidomos gjoksi.

View this post on Instagram

Hi Summer ! 💞 @styleyour.ride #handwatch

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on