Pejë

FOTO/ Aksident në Pejë, mësohet se ka të lënduar

Një aksident ka ndodhur pak minuta më herët në Pejë.

Në rrugën ”Bekim Berisha – Abeja” janë përplasur dy makina, ka edhe të lënduar.

Policia është në vendngjarje dhe po e heton rastin.